Gwintownik UNJF No 10-32 DIN-352 SE-PM 3BX HR

Fanar
0000004856
40,00 zł netto

Cenna brutto: 40,00 zł

Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłamy w 24h

Zadzwoń i zamów: (44) 755-04-05

Opis

 
Profesjonalny gwintownik maszynowy z chwytem przelotowym przeznaczony do nacinania gwintów calowych zunifikowanych typ UNJF No 10 – 32, zgodny z normą wymiarową ISO 329, nakrój D - do gwintowania otworów ślepych z długim wybiegiem i przelotowych. gwintów trójkątny o kącie 60 stopni. Producentem gwintowników jest znana polska firma FANAR. Oferujemy Państwu gwintowniki maszynowe zunifikowane wyprodukowane ze specjalnej wysokogatunkowej stali szybkotnącej HSS (High Speed Steel). W porównaniu z gwintownikami wykonanymi z konwencjonalnej stali narzędziowej, gwintowniki z naszej oferty posiadają znacznie lepsze parametry skrawania. Ich zastosowanie wpływa na zwiększenie wydajności i dokładności skrawania. Ponadto gwintowniki umożliwiają obróbkę w bardzo wysokiej temperaturze powstałej podczas skrawania z dużą prędkością i nie ulegają częstym złamaniom, pęknięciom, wyłamaniom i innym uszkodzeniom.

Szczegóły produktu

Wielkość
No 10
No 10
No 10
Fi
No 10

Komentarze

Napisz swoją opinię

Gwintownik UNJF No 10-32 DIN-352 SE-PM 3BX HR

Napisz swoją opinię

Dostawa

Koszt przesyłki zamówionego towaru uzależniony jest od wyboru formy płatności

-  forma płatności przelew - 12,0 zł netto -  towar wysyłany jest po zaksięgowaniu płatności na koncie,

-  forma płatności pobranie - 14,0 zł netto - towar wysyłany jest niezwłocznie po prawidłowej weryfikacji danych odbiorcy

  • Cennik przesyłek zależny jest od wagi, znajduje się w zakładce koszty transportu
  • dla zamówień o wartości powyżej 300 zł NETTO wysyłka jest darmowa

Wszystkie zamówienia realizujemy poprzez firmę kurierską GLS.

W przypadku zamówień przekraczających 300 zł netto przesyłka wysyłana jest na Nasz koszt (nie obejmuje produktów promocyjnych)