Rozwiertak ROZPRĘŻNY NRZf 21

Poland
0000006937
16,00 zł netto

Cenna brutto: 16,00 zł

Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłamy w 24h

Zadzwoń i zamów: (44) 755-04-05

Opis

 
Nowoczesny rozwiertak rozprężny NRZf, do końcowej obróbki wcześniej wykonanego otworu za pomocą wiertarki lub rozwiertaka zdzieraka. Jest to wysokiej jakości rozwiertak trzpieniowy, rozmiar 21 mm przeznaczony zarówno do powiększania otworu jak i polepszania jakości obrabianej powierzchni. Rozwiertaki nastawne tego typu stosuje się w celu zniwelowania chropowatości, polepszenia geometrii otworu po wiertarce, poprawienia osi i zwiększenia dokładności skrawania. Rozwiertaki posiadają ścięcie pod kątem 45 stopni, którego zadaniem jest ułatwienie wprowadzenia narzędzia do otworu. Narzędzia znajdujące się w naszym sklepie dedykowane są zarówno klientom detalicznym jak i dużym warsztatom. Ich wysoka jakość wykonania zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wyprodukowane są ze specjalnej stali szybkotnącej HSS – High Speed Steel. Jej właściwości wpływają na większą wytrzymałość narzędzi i lepsze efekty skrawania.

 

 

 

Szczegóły produktu

Komentarze

Napisz swoją opinię

Rozwiertak ROZPRĘŻNY NRZf 21

Napisz swoją opinię

Dostawa

Koszt przesyłki zamówionego towaru uzależniony jest od wyboru formy płatności

-  forma płatności przelew - 12,0 zł netto -  towar wysyłany jest po zaksięgowaniu płatności na koncie,

-  forma płatności pobranie - 14,0 zł netto - towar wysyłany jest niezwłocznie po prawidłowej weryfikacji danych odbiorcy

  • Cennik przesyłek zależny jest od wagi, znajduje się w zakładce koszty transportu
  • dla zamówień o wartości powyżej 300 zł NETTO wysyłka jest darmowa

Wszystkie zamówienia realizujemy poprzez firmę kurierską GLS.

W przypadku zamówień przekraczających 300 zł netto przesyłka wysyłana jest na Nasz koszt (nie obejmuje produktów promocyjnych)