Fanar Gwintowniki Ręczne Calowo-Rurowe 

W ofercie prezentowane są narzędzia polskiej i znanej firmy Fanar, specjalizującej się w produkcji gwintowników – wykonane są one ze stali szybkotnącej wysokostopowej, w której newralgicznym elementem jest domieszka kobaltu. Dzięki właściwościom zastosowanej stali, skrawanie i obróbka mogą odbywać się z wyższą prędkością i w wysokich temperaturach.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

. Co więcej, ostrza gwintowników są odporne na uszkodzenia mechaniczne, gwarantując możliwość długotrwałego i satysfakcjonującego użytkowania.

Oferowane gwintowniki ręczne calowo-rurowe Fanar to propozycja dla profesjonalistów, którzy w swojej pracy wykorzystują wyłącznie najlepsze narzędzia. Precyzja, łatwość obróbki oraz bezpieczeństwo podczas realizacji zdań z użyciem gwintowników okazują się istotnymi kwestiami.

Warto zaufać polskiemu producentowi, który oferuje narzędzia najwyższej jakości. Gwintowniki ręczne calowo-rurowe Fanar dostępne są w rozmaitych parametrach, umożliwiając każdemu zakup odpowiednich i zoptymalizowanych do konkretnych potrzeb narzędzi.

Zwiń