×

Jesteśmy wieloletnim dystrybutrem narzędzi firm: FRA, Fanar, Akko oraz Kinex.

Logo firmy FRA Fabryka Narzędzi FRA  (FABRIKA REZONOG ALATA) jest Europejskim producentem gwintowników. Została założona 1953 roku w górzystym zakątku Serbii, w mieście Cacak. Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji narzędzi fabryka FRA spełnia najwyższe wymagania stawianym gwintownikom. Dodatkowo FRA uzyskała w certyfikat 9001: 2015 (certyfikat zarządzania jakością).

Link do katalogów FRA: FRA KatalogLogo Fanar S.A. Fabryka FANAR S.A. to wiodący producent narzędzi do skrawania. Firma posiada ponad 50-letnie doświadczenie, które systematycznie wzbogacane jest wdrażaniem nowości technologicznych i nowoczesnych materiałów.

Ciągły rozwój i nastawienie celów firmy na zaspokojenie potrzeb każdego klienta, skutkuje wytwarzaniem narzędzi cieszących się bardzo dobrą opinią specjalistów z niemalże wszystkich dziedzin przemysłu na całym świecie. Z narzędzi opatrzonych logo FANAR korzystają światowi producenci branż: samochodowej, lotniczej, samochodowej, medycznej i AGD, a fabryka FANAR zaliczana jest to ścisłej czołówki pięciu najlepszych producentów narzędzi do gwintowania w Europie.

Oferta obejmuje bardzo szeroką gamę narzędzi do obróbki metali, przy czym specjalnością firmy są narzędzia trzpieniowe do obróbki otworów, w tym gwintowniki ręczne, gwintowniki maszynowe wysokowydajne, narzynki, frezy do gwintów. Wysoka jakość produkowanych narzędzi została potwierdzona otrzymanym przez firmę FANAR Certyfikatem jakości ISO 9001.

Wraz z bogatą ofertą produktową firma zapewnia również profesjonalny serwis i doradztwo techniczne.

Link do katalogów Fanar: Fanar Katalog

Logo firmy Akko Fabryka Narzędzi AKKO jest jedyn z największych producentów narzędzi składanych przeznaczonych do obróbki metali. Została założona w 1986 roku przez Abdullah Karakus. Od tego czasu firma specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy narzędzi składanych takich jak: noże tokarskie, narzędzia do gwintownia zarówno tokarskie jak i frezarskie, wiertła, pogłębiacze , frezy oraz głowice frezarskie. W tej chwili produkują 2500 różnych rodzaji narzędzi z możliwością produkcji 120.000 sztuk rocznie a to wszystko produkowane jest na powierzchni 8000 m2 najnowszymi rozwiązaniami narzędziowymi. Jakość firmy została zarejestrowana i uzyskała certyfikat TN ES ISO 9001:2008.

Link do katalogów AKKO: AKKO Katalog

Logo firmy pomiarowej Kinex 
Narzędzia pomiarowe czeskiej produkcji. W asortymencie Kinex znajdują się narzędzia pomiarowe między innymi: suwmiarki, głębokościomierze, przymiary, liniały, szczelinomierze, średnicówki, mikrometry wewnętrzne oraz zewnętrzne, wysokościomierze.

Link do katalogu Kinex: Kinex KatalogKatalogi do pobrania

Logo firmy PafanaPafana Katalog Pafana 2014 (28682KB) >>pobierz<<

Logo Bison-Bial           Bison-Bial - Uchwyty tokarskie Katalog >>pobierz<<
           Bison-Bial - Tuleje, Trzpienie, Imaki Tokarskie >>pobierz<<
           Bison-Bial - Imadła Katalog >>pobierz<<

Logo firmy APX APX - Katalog APX >>pobierz<<