Frezy Trzpieniowe Kształtowe 

Frezy trzpieniowe kształtowe (inaczej zwane na jaskółczy ogon)  jaki teowe przeznaczone są do obróbki dwóch wąskich powierzchni płaskich. Występują w dwóch odmianach ostrzy: wewnętrznych i zewnętrznych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów

.

Oferta frezów teowych

Wszystkie proponowane przez nas frezy teowe oraz narzędzia do obróbki stali innych materiałów, zostały wykonane z wysokiej jakości, trwałych materiałów gwarantujących precyzję skrawania, niezawodność i odporność na trudne warunki w procesie skrawania. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wiodących producentów, od lat zajmujących się dostarczaniem nowoczesnych narzędzi skrawających.

Frezy na jaskółczy ogon

Frezy na jaskółczy ogon wykorzystywane są najczęściej do obróbki wykańczającej i zgrubnej materiałów takich jak stal konstrukcyjna i niemetale. Frezy trzpieniowe kształtowe wykonane mogą być ze stali szybkotnącej HSS i szybkotnącej z dodatkiem kobaltu HSS-E. Określenie na jaskółczy ogon jest określeniem potocznym stosowanym głównie w narzędziowniach przez tokarzy i frezerów. Ich ostrza ustawione są po kątem 45 stopni.

Zwiń