Zestawy do Gwintowania 

Profesjonalne zestawy do gwintowania dedykowane są fachowcom, którzy specjalizują się w wykonywaniu gwintów wewnętrznych oraz zewnętrznych. Dostępne w różnorodnych alternatywach, prezentowane zestawy doskonale odpowiadają na zróżnicowane potrzeby profesjonalistów oraz sprawdzą się w rozmaitych sytuacjach.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

.

Zestawy gwintowników i narzynek

Każdy zestaw gwintowników i narzynek do gwintowania pochodzi od godnego zaufania producenta – marka Fanar wyspecjalizowała się w tworzeniu solidnych narzędzi, odpornych na uszkodzenia, długotrwałe użytkowanie oraz intensywną eksploatację. Zestawy do gwintowania zawierają narzędzia, wykonane z wysokojakościowej stali szybkotnącej HSS, jak również stali HSS-E z domieszką 5% kobaltu. To sprawia, że stanowią one godną polecenia propozycję dla profesjonalistów. Każdy zestaw do gwintowania obejmuje narzędzia, niezbędne do realizacji najbardziej skomplikowanych i wymagających zadań – można odnaleźć w nim narzynki metryczne, gwintowniki maszynowe oraz metryczne.

Kupując profesjonalny zestaw do gwintowania, można mieć pewność jakości oraz ładu, utrzymywanego w miejscu pracy. Stylowe i wygodne pudełko na narzędzia umożliwia łatwe odnalezienie niezbędnych akcesoriów w razie potrzeby.

Zwiń