Pogłębiacze Składane 

Oferujemy profesjonalne pogłębiacze składane, których zastosowanie okazuje się wyjątkowo uniwersalne. Dedykowane fachowcom, akcesoria te stają się fundamentalnym wyposażeniem ich zaplecza narzędziowego. Przeznaczone do szeroko rozumianej obróbki, umożliwiają uzyskanie otworów o zróżnicowanych wymiarach.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Oferujemy profesjonalne pogłębiacze składane, których zastosowanie okazuje się wyjątkowo uniwersalne. Dedykowane fachowcom, akcesoria te stają się fundamentalnym wyposażeniem ich zaplecza narzędziowego. Przeznaczone do szeroko rozumianej obróbki, umożliwiają uzyskanie otworów o zróżnicowanych wymiarach. Każdy pogłębiacz składany posiada chwyt walcowy, co sprawia, że może zostać wykorzystany w standardowy sposób oraz wdrożony do obróbki przy użyciu maszyn CNC, sterowanych numerycznie. 

Wydajne, skuteczne i solidne pogłębiacze składane umożliwiają wykonanie precyzyjnych otworów o zróżnicowanych kątach – od 90 do 30 stopni. Każdy może więc zoptymalizować wykorzystywane narzędzia i zaopatrzyć się w akcesoria idealnie odpowiadające na konkretne potrzeby i wymagania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokonania zakupów – gwarantujemy wysoką jakość, satysfakcję z użytkowania narzędzi oraz szybką realizację zamówienia. 

Zwiń