Rozwiertaki Nastawne 

Ręczne rozwiercanie otworów staje się możliwe i efektywne dzięki wykorzystaniu odpowiednich w tym celu narzędzi – prezentowane w tej kategorii rozwiertaki nastawne stanowią idealną odpowiedź na potrzebę skutecznego powiększania wywierconych uprzednio otworów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów

. Pozwalają również na poprawianie uszkodzonych otworów na przykład po wyrwanej śrubie, wybitym otworze oraz przy poprawianiu osiowości a także chropowatości.

Budowa rozwiertaków nastawnych do metalu

Rozwiertaki ręczne nastawne wyposażone zostały w wiele ostrzy wykonanych ze stali szybkotnącej HSS. Umieszczone są one w specjalnych gniazdach. Aby zachować idealną osiowość ostrzy w procesie produkcji, montuje się najpierw ostrza HSS w gniazdach a następnie szlifuje na maszynie aby każde ostrze było w tej samej pozycji. Z tego również względu nie są sprzedawane osobno ostrza dla rozwiertaków, ponieważ nie spełniały by prawidłowo swojej roli. Rozwiertaki nastawne posiadają zakres średnic w których mogą pracować i z tego powodu możemy rozwiercać otwory o kształcie owalnym powoli przybierając warstwy skrawanej. Do pracy rozwieraków nastawnych wymagane jest pokrętło, które używając zabieraka kwadratowego umożliwiają ich mocowanie oraz pracę.

Oferta rozwiertaków nastawnych

W ofercie dostępne są rozwiertaki nastawne, sprzedawane pojedynczo – cechuje je różnorodność parametrów i właściwości, dlatego każdy ma sposobność zakupu odpowiedniego narzędzia do konkretnych potrzeb. Możliwe jest równie nabycie zestawu rozwiertaków, które stanowić będą kompleksową podstawę do realizowania najbardziej wymagających zadań. Narzędzia wyprodukowane zostały przez polską firmę, cechuje je odporność na uszkodzenia, trwałość i solidność. Stanowią skuteczne zaplecze do wykonywania działań obróbczych, a rozwiercanie z ich użyciem przebiega efektywnie. Ręczne rozwiercanie otworu w końcowym etapie obróbki wymaga narzędzia, które umożliwi stosunkowo najlepszą precyzję i dokładność osiągniętych wymiarów. Rozwiertaki nastawne dostępne w tej ofercie spełniają te wymagania i z pewnością zadowolą swoich użytkowników. Sprawdź również naszą ofertę na nawiertaki!

Zwiń