Płytki do Frezowania Gwintów 

Prezentowane płytki do frezowania gwintów pochodzą od renomowanego producenta – firmy Fanar, której narzędzia cechują się najwyższą jakością oraz solidnością.

.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

Zastosowanie płytek do frezowania gwintów

Dzięki zastosowaniu najlepszego gatunku węglika spiekanego możliwe jest frezowanie gwintów z rozmaitych materiałów, w tym także hartowanych. Odporność i wysoka skuteczność płytek sprawiają, że stanowią one jedne z najczęściej wybieranych narzędzi wśród profesjonalistów. Producent płytek do frezowania gwintów zadbał o ich maksymalną funkcjonalność – wybierając płytkę Fanar zyskuje się pewność, że z powodzeniem może ona zostać użyta do gwintów w różnych rozmiarach i parametrach. Większość dostępnych w tej kategorii płytek jest dwustronna. Płytki mogą być wykorzystywane w pracy na małych maszynach, gdyż cechuje je małe obciążenie.

Ponadto – gwint może zostać nacięty do dna otworu. Uniwersalne i w pełni skuteczne płytki do frezowania gwintów marki Fanar to propozycja dla specjalistów, którzy doceniają solidność narzędzi oraz doświadczenie i skuteczność ich producenta. Chcąc mieć pewność precyzji oraz efektywności podejmowanych prac, warto zdecydować się na prezentowane produkty

Zwiń