Pozostałe Płytki 

Dostępne w tej kategorii płytki wieloostrzowe przeznaczone są do obróbki stali i żeliwa, jak również tytanu i materiałów żaroodpornych. W zależności od dobranej płytki, można z jej pomocą dokonać satysfakcjonującej obróbki najbardziej wymagających materiałów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

. Każda, oferowana w naszym sklepie płytka wieloostrzowa cechuje się najwyższą jakością wykonania - większość asortymentu w tym zakresie pochodzi od renomowanych, niemieckich producentów, których narzędzia i akcesoria gwarantują solidność, wydajność oraz długowieczność.

Płytki wieloostrzowe to akcesoria, wykorzystywane w profesjonalnej obróbce metali, których specyficzne parametry mogą różnić się między sobą – dzięki zróżnicowanej ofercie płytek wieloostrzowych, dostępnych w naszym sklepie, każdy zyskuje możliwość zoptymalizowania swojego wyboru do skonkretyzowanych potrzeb. Poszukując odpowiedniej płytki, warto dokonać gruntownej weryfikacji dostępnych alternatyw, gdyż akcesoria te różnią się między sobą gatunkiem węglika, który determinuje ich skuteczność w pracy z określonym rodzajem metalu.

Zwiń