Gwintowniki Ręczne Whitwortha 

Prezentowana kategoria obejmuje ręczne gwintowniki, przeznaczone do manualnego nacinania gwintów Whitwortha zwykłych oraz drobnozwojnych BSF. Oferujemy najwyższej jakości narzędzia, wykonane ze stali HSS, która zaliczana jest do grupy surowców najbardziej odpornych na uszkodzenia i maksymalnie żywotnych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

. Gwintowniki ręczne Whitwortha, które Państwu prezentujemy pochodzą od najlepszych producentów, znanych i cenionych w branży za wysoką jakość produkowanych akcesoriów. Dzięki temu, zaopatrując swoje zaplecze narzędziowe w naszym sklepie, można mieć pewność satysfakcji ze zrealizowanych zakupów.

W naszym sklepie dostępne są zestawy gwintowników, kompletowane zgodnie z konkretnymi wymaganiami i parametrami, oczekiwanymi przez klienta – komplety zawierają po dwie lub trzy sztuki narzędzi, które stanowią wystarczające wyposażenie, do realizowania podejmowanych prac. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się z bogatym asortymentem gwintowników ręcznych Whitwortha, które prezentują najwyższą jakość.

Zwiń