Wiertła Długie do Metalu Morse'a DIN 341 

Wiertła do metalu długie doskonale sprawdzą się również podczas zadań, wymagających maksymalnego wysięgu narzędzia. Zostały wykonane z najwyższej jakości stali szybkotnącej HSS, metodą szlifowania i frezowania.

.

Wielkość
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 95 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 95 elementów

Jakie oferujemy wiertła długie do metalu

Wiertło do metalu długie na stożku Morse’a z płetwą według DIN-228. Są to wiertła przeznaczone do wykonywania otworów bardzo długich  o większych średnicach od fi 7 do Fi 50 mm.

Ten sposób produkcji pozwolił na osiągnięcie maksymalnej trwałości i odporności narzędzi, które mogą być wykorzystywane podczas długotrwałych prac i intensywnie eksploatowane, co nie wpłynie negatywnie na ich użyteczność. Typ wierteł, prezentowanych w tej kategorii cechuje się chwytem stożkowym Morse'a oraz długą konstrukcją, pozwalającą na skuteczne wykonywanie głębokich otworów..

Dostępne w naszej ofercie wiertła długie do metalu, stali, staliw oraz innych materiałów mogą być wykorzystane do obróbki stali różnego rodzaju – węglowej, automatycznej oraz konstrukcyjnej, jak również żeliwa szarego i mosiądzu ciągliwego, stopów srebra oraz brązu szarego i cynowo-cynkowego. Są to, zatem uniwersalne narzędzia, umożliwiające wydajną i skuteczna obróbkę. To propozycja dla wymagających użytkowników, poszukujących profesjonalnych akcesoriów do wiercenia głębokich otworów w rozmaitych materiałach.

Zwiń