Płytki Wzorcowe 

Płytki wzorcowe należą do narzędzi pomiarowych, dzięki którym reprezentowany przez nie wymiar jest określany przez odległość pomiędzy dwiema krawędziami. Najczęściej płytki wzorcowe wykonuje się ze stali hartowanej, węglika wolframu, ceramiki lub cyrkonu.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Płytki wzorcowe należą do narzędzi pomiarowych, dzięki którym reprezentowany przez nie wymiar jest określany przez odległość pomiędzy dwiema krawędziami. Najczęściej płytki wzorcowe wykonuje się ze stali hartowanej, węglika wolframu, ceramiki lub cyrkonu. Te ostatnie są odporne na zmiany temperatury oraz ścieranie, natomiast płytki wzorcowe wykonane z węglika wolframu mają zdecydowanie największą twardość. Najpopularniejszym na rynku rodzajem płytek wzorcowych są te wykonane ze stali hartowanej. Ich cena nie jest wysoka, jednak mogą łatwiej ulegać uszkodzeniom.

W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości narzędzia oraz akcesoria wiodących firm. Wysokiej klasy materiały, z której wykonane zostały produkty, są gwarancją trwałości, precyzji i niezawodnego działania przez długie lata.

Zwiń