Imadła 

Imadła to urządzenia, służące do mocowania przedmiotów, które poddawane są obróbce ręcznej lub mechanicznej. Możemy wyróżnić podstawowe 2 rodzaje imadła: imadła maszynowe oraz imadła ślusarskie.

.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Rodzaje imadeł maszynowych

Podstawowe wersje urządzeń składają się z pary szczęk, które zaciskane są przy pomocy śruby napędzanej pokrętłem. Profesjonalne, specjalistyczne imadła posiadają bardziej złożoną budowę. W jej skład wchodzi również korpus, elementy, za pomocą których, mocuje się imadło do stołu w warsztacie lub obrabiarki, a także przeguby wyposażone w podziałkę kątową.  Najczęściej spotykane to: imadła ślusarskie stałe, imadła ślusarskie obrotowe oraz imadła maszynowe stałe oraz imadła maszynowe obrotowe.

Oferta imadeł ślusarskich

Ze względu na przeznaczenie, imadła możemy podzielić na imadła ślusarskie oraz stolarskie. W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości narzędzia oraz akcesoria wiodących firm. Wysokiej klasy materiały, z której wykonane zostały produkty, są gwarancją trwałości, precyzji i niezawodnego działania przez długie lata.

Zwiń