Numeratory 

Najwyższej jakości narzędzia, przeznaczone do oznaczania wybranych elementów określonymi symbolami numerycznymi lub literowymi. Numeratory dostępne w tej kategorii wykonane zostały ze stali węglikowej, która jest surowcem wyjątkowo odpornym na uszkodzenia mechaniczne.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

. Wyprodukowane z niej akcesoria i narzędzia cechują się więc wytrzymałością i solidnością, będąc jednymi z najlepszych propozycji dla profesjonalistów.

Każdy oferowany numerator weryfikowany jest pod względem jakości przed udostępnieniem w sprzedaży. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność doskonałych produktów, które oferowane są w atrakcyjnych cenach. Z solidnymi numeratorami wybijanie symboli na metalowych płaszczyznach odbędzie się skutecznie i przebiegnie sprawnie. W ofercie odnaleźć można numeratory cyfrowe, uwzględniające komplet cyfr od 0 do 9. Poręczne pudełko umożliwia łatwe przechowywanie narzędzi i niweluje ryzyko zgubienia poszczególnych elementów zestawu. Komplet cyfr zapewni każdemu możliwość wybicia wybranych symboli liczbowych na konkretnych powierzchniach.

Zwiń