• 98% zadwolonych klientów
  • Dostawa 24h
  • 14 dni na zwrot

Narzędzia pomiarowe - Przyrządy pomiarowe

Narzędzia pomiarowe to narzędzia służące do zmierzenia określonego wymiaru. W zależności od rodzaju przeprowadzanego pomiaru (np. szybki lub bardzo dokładny) możliwe jest wykorzystanie różnego typu narzędzi.

Jakie narzędzia pomiarowe są potrzebne w twoim warsztacie?

Do wykonania szybkiego pomiaru najczęściej stosowanymi narzędziami pomiarowymi są suwmiarki , przy pomocy których można zmierzyć zarówno wymiar zewnętrzny jak i wewnętrzny.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo narzędzia pomiarowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących dokładność pomiarów i niezawodność. Asortyment obejmuje: suwmiarki –popularne narzędzia służące do szybkiego pomiaru wytwarzanych elementów; czujniki zegarowe – wykorzystywane przede wszystkim do dokładnego pomiaru, a także ustawiania narzędzi i przedmiotów w obrabiarkach oraz do sprawdzania maszyn czy też detali. Oferujemy również mikrometry (nazywane również mikromierzami) – służące do dokładnego mierzenia wymiarów wewnętrznych jak i zewnętrznych  oraz transametry oraz średnicówki zegarowe- stosowane do szybkiego sprawdzania odchyłek wymiarowych wyrobów. W naszym sklepie znajdą Państwo także inne narzędzia pomiarowe, takie jak szczelinomierze, wzorce kątownicze, poziomice, podstawy magnetyczne oraz przymiary.

Polecamy również jak świetny przyrząd pomiarowy głębokościomierze, dostępne w naszej ofercie!