• 98% zadwolonych klientów
  • Dostawa 24h
  • 14 dni na zwrot

Gwintowniki ręczne - Fanar

Prezentowana kategoria obejmuje bogaty wybór gwintowników ręcznych, które przeznaczone są do manualnego gwintowania – ich wysoka jakość sprzyja skuteczności podejmowanych prac i wygodzie ich realizacji.

Oferta gwintowników ręcznych

W naszej ofercie odnajdą Państwo zarówno pojedyncze narzędzia, jak i całe komplety, zawierające wszelkie niezbędne akcesoria.

Zestawy gwintowników obejmują dwie lub trzy sztuki, które wystarczają do wykonania efektywnego i profesjonalnego gwintowania. W zależności od potrzebnych narzędzi, można zaopatrzyć się w gwintowniki ręczne, drobnozwojne, calowo-rurowe, zunifikowane, Whitwortha oraz PG. Posiadamy również oddzielną kategorię, jaką tworzą pokrętła do gwintowników.

Wysoka jakość profesjonalnych narzędzi

Oferowane w tej kategorii gwintowniki ręczne wykonane są z wysokojakościowej stali HSS z dodatkiem kobaltu – surowce te gwarantują skuteczność narzędzi oraz ich odporność na długotrwałe użytkowanie. Standardowy zestaw gwintowników składa się ze zdzieraka i wykańczaka, z kolei zestaw trzy elementowy poszerzony jest o gwintownik pośredni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą gwintowników, które produkowane są z najlepszych surowców i sprawdzą się wobec najbardziej wymagających prac.