Noże Tokarskie Oprawkowe 

W tej kategorii prezentujemy profesjonalne noże tokarskie oprawkowe, będące doskonałą propozycją dla najbardziej wymagających klientów. Dostępne są one w przekroju w kształcie kwadratu, prostokąta oraz okręgu, co pozwala na ich dostosowanie do konkretnych, planowanych prac obróbczych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 152 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 152 elementów

. Świetnie sprawdzą się podczas wykonywania noży o kształtach, uznawanych za nietypowe – można przy ich użyciu wykonać noże promieniowe, zdzieraki, przecinaki oraz wytaczaki. Noże tokarskie oprawkowe stanowią więc bazę do wytwarzania zoptymalizowanych narzędzi, zgodnych z indywidualnymi potrzebami.

Oferowane akcesoria wykonane zostały z wysokojakościowej stali szybkotnącej, co determinuje ich wytrzymałość i odporność na skrajne temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Bez wątpienia są więc one najlepszymi narzędziami do trudnych i wymagających zadań – warto mieć je w swoim warsztacie. Zapraszamy do osobistej weryfikacji tej oferty i wyboru idealnych akcesoriów, zgodnych z konkretnymi wymaganiami.

Zwiń