Gwintowniki Ręczne Calowo-Rurowe 

Prezentujemy Państwu kategorię, w której odnaleźć można bogaty wybór gwintowników ręcznych, przeznaczonych do wykonywania gwintów calowo rurowych, które oznaczane są symbolem G oraz mają kąt 55 stopni.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów

.

Gwintowniki ręczne calowe do rur

Nasza oferta obejmuje narzędzia, pochodzące od najlepszych producentów, którzy dbają o jakość wykorzystywanych surowców, dlatego warto im zaufać. Gwintowniki ręczne calowo rurowe w większości wykonane są z wysokojakościowej stali szybkotnącej HSS oraz ze stali kobaltowej HSSE. Ich zastosowanie z pewnością będzie satysfakcjonujące, gdyż cechują się one odpornością na uszkodzenia, łatwością manipulowania oraz skutecznością użytkowania.

W naszej ofercie nabyć można gwintowniki ręczne calowo rurowe, które dostępne są w dwuelementowych zestawach – każdy z nich zawiera gwintownik zdzierający i wykańczający. W zależności od wybranego rodzaju i modelu gwintowników, można je wykorzystać do obróbki stali nierdzewnej, żeliwa, a nawet materiałów utwardzanych. Kategoria obejmuje gwintowniki o różnych parametrach i rozmiarach, dzięki czemu każdy ma sposobność odnaleźć idealne narzędzie do swoich potrzeb.

Zwiń