×

KATALOG FRA

fra-zakladkajpg.jpg

FRA – Fabrika Reznog Alata

 

FRA – to skrócona nazwa serbskiej firmy Fabrika Reznog Alata. Jej siedziba znajduje się w mieście Čačak. Obecnie marka FRA znana jest niemalże na całym świecie, a jej produkty zyskały bardzo dobrą opinię specjalistów.

 

Firma FRA działa nieprzerwanie od 1953 roku. Przez ponad 60 lat swojej działalności do produkcji systematycznie wdrażane były nie tylko nowe technologie, ale również nowoczesne materiały i surowce. Od wielu lat firma FRA prowadzi nieprzerwaną współpracę z wieloma krajowymi i zagranicznymi instytucjami naukowymi. Najnowsze osiągnięcia techniki niemalże na bieżąco wdrażane są do procesu produkcyjnego, dzięki czemu wytwarzane przez firmę narzędzia przewyższają często swoją jakości produkty innych producentów.

 

Oferta FRA obejmuje szeroką gamę narzędzi do obróbki metali, stali, termoplastycznych tworzyw sztucznych, drewna, papieru i minerałów. Narzędzia skrawające wyprodukowane są wyłącznie z wysokiej klasy stali szybkotnącej, węglików spiekanych, płytek ceramicznych oraz innych twardych i odpornych na ścieranie materiałów Narzędzia FRA gwarantują wysoką wydajność obróbki i możliwość skrawania nawet bardzo twardych i trudnoobrabialnych materiałów.

 

W stałej ofercie firmy znajdują się między innymi:

- gwintowniki ręczne,

- gwintowniki maszynowe,

- frezy,

- noże tokarskie,

- narzynki,

- wiertła,

- narzędzia pomiarowe.

 

Oferta firmy została rozszerzona o produkcję części maszyn, układów napędowych, podzespołów i zespołów do maszyn, urządzeń i akcesoriów do obrabiarek.

Produkty FRA wykorzystywane są prawie na całym świecie, w niemalże wszystkich branżach: przemysł motoryzacyjny, budownictwo, przemysł drzewny, przemysł lotniczy, metalurgiczny, budowa maszyn, przemysł graficzny i inne. Eksport firmy obejmuje ponad 45% jej produkcji.

W 2015 roku firma FRA otrzymała certyfikat jakości ISO 9001: 2015

      Katalog Produktów - Fra >> pobierz <<