×
Uchwyt wiertarski samozaciskowy 0,5-6 B10 - Artykuły Techniczne
search
  • Uchwyt wiertarski samozaciskowy 0,5-6 B10 - Artykuły Techniczne
  • Uchwyt wiertarski samozaciskowy 0,5-6 B10 - Artykuły Techniczne - zdjęcie 1

Uchwyt wiertarski samozaciskowy 0,5-6 B10 PTRu

Artykuły Techniczne Artykuły Techniczne
12955
58,00 zł netto

Cenna brutto: 58,00 zł

w magazynie
Wysyłamy w 24h

Zadzwoń i zamów: (44) 755-04-05

Opis

Uchwyt wiertarski samozaciskowy 0,5-6 B10

Dane techniczne uchwytu wiertarskiego samozaciskowego 0,5-6 B10

- zakres mocowania d - 0,5-6 mm,

- długość całkowita L - 60 mm,

- średnica uchwytu D - 35 mm,

- rozmiar stożka - B10

Uchwyt wiertarski samozaciskowy 0,5-6 B10

Nowoczesny uchwyt wiertarski na otwór skrócony stożkowy, dedykowany klientom indywidualnym i dużym zakładom przemysłowym.  Jest to uchwyt wiertarski samozaciskowy B10. Jest to precyzyjny uchwyt  na stożku bezkluczykowy, przeznaczony zarówno do wiertarek jak i tokarek i frezarek. Zakres mocowania uchwytu „d” od 0,5 do 6 mm, całkowita długość „L” – 60 mm a średnica uchwytu „”D” wynosi 35 mm. Rozmiar stożka B10.
Oferowane przez nas uchwyty wiertarskie samozaciskowe B10 PTRu posiada bardzo dobrej jakości szczęki dzięki czemu wiertło posiada niewielkie bicie co bezpośrednio przekłada się na żywotność wiertła jak i prędkość wiercenia. Uchwyt wiertarski samozaciskowy precyzyjny ( potocznie - futerko ) nadaje się do zastosowań profesjonalnych ale może być również stosowany w domowych obróbkach. Możliwa jest praca z lewymi jak i prawymi obrotami. Nadaje się również do prac wiertarskich w bardzo ciężkich warunkach przy zastosowaniu udaru. Mogą być stosowane do mocowania wierteł do metali, stali, różnych rodzajów żeliw i innych twardych materiałów.
Wszystkie uchwyty wiertarskie samozaciskowego 0,5-6  B10 PTRu samozaciskowe niewymagające stosowania kluczyka dedykowane są nawet najbardziej wymagającym klientom. Ich wysoka jakość wykonania z nowoczesnych materiałów zwiększa wytrzymałość narzędzi, wydłuża czas ich użytkowania a tym samym zwiększa komfort pracy i wpływa na zmniejszenie ogólnych kosztów pracy.
Uchwyty wiertarskie znajdujące się w naszym sklepie wyróżniają się bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Czytaj dalej

POWIĄZANE PRODUKTY

Dostawa

Wszystkie zamówienia realizujemy firmą kurierską GLS. W przypadku zamówień przekraczających 300 zł netto przesyłka jest Darmowa

Kurier GLS Przelew24 / Przedpłata 12,0 zł netto Czas realizacji 1 dzień roboczy
Kurier GLS Pobranie 14,0 zł netto Czas realizacji 1 dzień roboczy