Wiertła NWKb Długie Cylindryczne 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wierteł długich do metalu cylindrycznych, wykonanych z wysokiej jakości stali szybkotnącej HSS.

.

Wielkość
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 154 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 154 elementów

Z czego wykonane są wiertła długie do metalu

Surowiec ten gwarantuje wydajność podejmowanych prac, a szeroki wybór asortymentu zapewnia możliwość zaopatrzenia się w pożądane narzędzia. Wiertła długie do metalu posiadają wydłużony uchwyt i część roboczą, co sprzyja komfortowi ich użytkowania. Kręte wiertła przeznaczone są do obróbki stali niestopowych i stopowych, pracy na żeliwach oraz stopach aluminium. Każde wiertło NWKb, dostępne w naszym sklepie cechuje się najwyższą jakością wykonania oraz skutecznością pracy.

Długie i kręte wiertła długie do metalu dedykowane są osobom, wymagającym narzędzi do wykonania głębokich otworów w trudnych do obróbki materiałach. Profesjonalne i solidne, staną się sporym ułatwieniem codziennej pracy, umożliwiając osiągnięcie pożądanych rezultatów w szybki i satysfakcjonujący sposób. Warto zaufać specjalistycznym narzędziom, przeznaczonym do użytku przez fachowców – zapewniamy wysoką jakość i korzystne ceny oraz bogaty zakres parametrów oferowanych wierteł.

Zwiń