Wiertła NWKp b Długie Cylindryczne 

Prezentujemy bogaty asortyment długich wierteł NWKp, przeznaczonych do wymagających wyzwań. Długi chwyt cylindryczny gładki umożliwia wiercenie głębokich otworów w szerokim zakresie średnic. Wiertła NWKp idealnie sprawdzają się podczas obróbki stali stopowch oraz niestopowych, jak również żeliwa, spiekanych metali proszkowych i grafitu.

Wielkość
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 68 elementów

Prezentujemy bogaty asortyment długich wierteł NWKp, przeznaczonych do wymagających wyzwań. Długi chwyt cylindryczny gładki umożliwia wiercenie głębokich otworów w szerokim zakresie średnic. Wiertła NWKp idealnie sprawdzają się podczas obróbki stali stopowch oraz niestopowych, jak również żeliwa, spiekanych metali proszkowych i grafitu. Tak duże możliwości wykorzystania, wraz z najwyższą jakością wykonania, solidnością oraz odpornością na ścieranie sprawiają, że wiertła NWKp to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów. 

Oferowane przez nas narzędzia plasują się na wysokim poziomie jakości, będąc fundamentalnym czynnikiem, determinującym skuteczność podejmowanych prac. Prezentowane wiertła NKWp wykonane są ze stali szybkotnącej HSS, co sprzyja ich wydajności i staje się podstawą satysfakcji z ich zastosowania. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wierteł, osobistej weryfikacji oferty oraz dokonania zakupów – gwarantujemy zadowolenie z jakości otrzymanych narzędzi oraz ich korzystnej ceny.

Zwiń