navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace
Wiertło 3 bardzo długie - 150/60 HSS - Artykuły Techniczne
search
  • Wiertło 3 bardzo długie - 150/60 HSS - Artykuły Techniczne
  • Wiertło 3 bardzo długie - 150/60 HSS - Artykuły Techniczne - zdjęcie 1

Wiertło 3 bardzo długie 150/60 HSS-E DIN 1869

Artykuły Techniczne Artykuły Techniczne
13139
8,00 zł brutto

Cena netto: 8,00 zł

w magazynie > 10 szt.
Wysyłamy w 24h
w magazynie > 10 szt.

Wysyłamy w 24h

Zadzwoń i zamów: (44) 755-04-05

Opis

Wiertło 3 bardzo długie - 150/60 HSS

Dane techniczne wiertła bardzo długiego fi 3

- średnica robocza - fi 3 mm

- długość części roboczej - 60 mm,

- długość całkowita -150 mm.

Wiertła kręte bardzo długie z chwytem cylindrycznym do stali i żeliwa ogólnego zastosowania. Zalecane zastosowanie jest do wykonywania głębokich otworów, lub przy wymaganym większym wysięgu narzędzia. Zastosowanie w stali: węglowej, automatowej, konstrukcyjnej, żeliwie szarym, brązie aluminiowym, nowe srebro stop Cu Zn Ni, żeliwie szarym, brązie cynowo cynkowym, miedź elektroniczna mosiądz ciągliwy. Wiercenie wysokowydajne; precyzyjne, w ciężkich warunkach.

Wiertło bardzo długie do metalu 3

Wiertła bardzo długie do metalu fi 3 kręte bardzo długie z chwytem cylindrycznym do stali i żeliwa ogólnego zastosowania. Zalecane zastosowanie jest do wykonywania głębokich otworów, lub przy wymaganym większym wysięgu narzędzia. Zastosowanie w stali: węglowej, automatowej, konstrukcyjnej, żeliwie szarym, brązie aluminiowym, nowe srebro stop Cu Zn Ni, żeliwie szarym, brązie cynowo cynkowym, miedź elektroniczna mosiądz ciągliwy. Wiercenie wysokowydajne; precyzyjne, w ciężkich warunkach.

 

Profesjonalne wiertła długie do metalu fi 3 NWKp z chwytem cylindrycznym – bardo długie do wykonywania głębokich otworów, w tym również w profilach wklęsłych. Cechuje je wysoka jakość wykonania, solidność oraz zwiększona odporność na ścieranie pod wpływem wysokiej temperatury – do 600 stopni C. Nasze wiertła dedykowane są zarówno małym warsztatom jak i dużym zakładom produkcyjnym – do obróbki wieloseryjnej. Wykonane są zgodnie z normą wymiarową DIN 1869 ze specjalnej kobaltowej stali szybkotnącej HSS-E. Jest to stal o wyjątkowych właściwościach technicznych, wyróżniająca się większą twardością i trwałością. Jej zwiększona wytrzymałość na ciężkie warunki skrawania pozwala na wiercenie na zwiększonych obrotach, nawet pod wpływem powstałej w tym czasie wysokiej temperatury – do 670 stopni C. Wiertła umożliwiają wiercenie bardzo głębokich otworów – w tym również w profilach wklęsłych. Zalecane są do obróbki stali stopowych, metali, stali nierdzewnej, stali kwasoodpornej, stali żaroodpornej, staliwa i różnych rodzajów żeliw (szarego, sferoidalnego, ciągliwego).

Czytaj dalej

Opinie klientów

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię o produkcie Wiertło 3 bardzo długie 150/60 HSS-E DIN 1869

Dodaj opinię

Dodaj opinię o produkcie

Wiertło 3 bardzo długie 150/60 HSS-E DIN 1869

Wiertło 3 bardzo długie 150/60 HSS-E DIN 1869

Dostawa

Wszystkie zamówienia realizujemy firmą kurierską GLS. W przypadku zamówień przekraczających 369 zł brutto przesyłka jest Darmowa

Kurier GLS Przelew24 / Przedpłata 14,76 zł brutto Czas realizacji 1 dzień roboczy
Kurier GLS Pobranie 17,26 zł brutto Czas realizacji 1 dzień roboczy