Wzorce Kątownicze 

Wzorce kątownicze należą do grupy wyposażenia profesjonalnego, niezbędnego podczas wykonywania prac ślusarskich projektowych oraz konstrukcyjnych.

.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów

Oferta wzorców kątowniczych

Oferta ta adresowana jest do specjalistów, realizujących powierzone im zadania z należytą starannością i precyzją. Wzorzec kątowniczy umożliwia rzetelną weryfikację kątów oraz trasowanie, które stanowi proceder wdrażany przed przystąpieniem do ostatecznej obróbki. Istota jego zastosowania wydaje się oczywista – dokładne odmierzenie poszczególnych kątów gwarantuje precyzję obliczeń, dzięki czemu obróbka staje się precyzyjna i zgodna z początkowymi założeniami.

Wzorce kątownicze wykorzystywane są w pracach ślusarskich, stanowiąc jedne z fundamentalnych akcesoriów, będących w ciągłym użyciu – z tego powodu każdy wzorzec kątowniczy powinien cechować się precyzją miernika, solidnością wykonania i odpornością na uszkodzenia i długotrwałe użytkowanie. W ofercie naszego sklepu odnaleźć można wzorce kątownicze różnego rodzaju, w tym także modele wyposażone w lupę, elektroniczne oraz liniały kątowe. Pośród nich z pewnością każdy odnajdzie idealny model dla swoich potrzeb.

Zwiń