Fanar Frezy VHM

Firma Fanar jest z jednym wiodących producentów narzędzi skrawających do obróbki metali. Oferowane narzędzia charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i trwałością, dlatego z powodzeniem znajdują zastosowanie niemalże na całym świecie.

Fanar Frezy VHM w całości wykonane zostały z węglików spiekanych, dzięki czemu mogą służyć do obróbki różnego rodzaju materiałów. Zastosowanie tego materiału do produkcji narzędzi do obróbki skrawaniem pozwala na wielokrotne zwiększenie prędkości skrawania. Węgliki spiekane wytwarzane są poprzez spiekanie węglików metali trudno topliwych takich jak: wolfram lub tytan z metalami wiążącymi (najczęściej jest to kobalt, czasami nikiel lub wanad). Do określenia narzędzi wykonanych w całości z węglików spiekanych stosowany jest skrót VHM (z niemieckiego Vollhartmetall) inaczej frezy węglikowe.

Dzięki specjalnie dostosowanej geometrii ostrza, frezy VHM FANAR gwarantują wysoką wydajność obróbki, trwałość i odporność na uszkodzenia. Te walory wpływają na dłuższy okres użytkowania oraz obniżenie kosztów obróbki. 

Jest 79 produktów.

Pokazano 1-12 z 79 pozycji

Aktywne filtry