Frezy do Gwintów 

Profesjonalne frezy do gwintów, które znajdą Państwo w naszej ofercie to narzędzia wyróżniające się najwyższą klasą materiałów używanych podczas produkcji, a także niezwykle szerokim zakresem możliwości skrawnych. Gwarantują wysoką wytrzymałość, stabilność i niezawodność nawet w trudnych warunkach pracy, a co za tym idzie - długi okres użytkowania.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Profesjonalne frezy do gwintów, które znajdą Państwo w naszej ofercie to narzędzia wyróżniające się najwyższą klasą materiałów używanych podczas produkcji, a także niezwykle szerokim zakresem możliwości skrawnych. Gwarantują wysoką wytrzymałość, stabilność i niezawodność nawet w trudnych warunkach pracy, a co za tym idzie - długi okres użytkowania. Niewątpliwą zaletą frezów do gwintów jest możliwość zastosowania jednego narzędzia do nacinania gwintów zewnętrznych i wewnętrznych, a także lewych i prawych.

Frezy do gwintów produkowane są z węglika spiekanego. Przeznaczone są do wykonywania gwintów w różnego rodzaju materiałach, takich jak stal, żeliwo, metale nieżelazne i trudnoobrabialne. Podstawowe cechy frezów do gwintów to: duża odporność na uszkodzenia, wytrzymałość oraz długa żywotność uzyskana dzięki zastosowaniu pokrycia TiAlN oraz odpowiedniej mikroobróbce, doskonała jakość wykonanego gwintu, chwyt wykonany w tolerancji h6. Frezy do gwintów posiadają kąt pochylenia linii śrubowej rowka wiórowego 15° oraz dostępna jest wersja z centralnym chłodzeniem.

Zwiń