Noże Tokarskie z Płytką Lutowaną 

Dedykowane obróbce rozmaitych materiałów, noże tokarskie z płytką lutowaną dostępne w tej kategorii prezentują najwyższą jakość i sprawdzą się podczas prac, realizowanych z użyciem: stali, stali nierdzewnej oraz żeliwa.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 431 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 431 elementów

.

Oferowane noże tokarskie z płytką lutowaną do toczenia

Noże te przeznaczone są do toczenia wzdłużnego, zewnętrznego oraz wewnętrznego, jak również do przecinania i planowania. W zależności od parametrów i zastosowania, dostępne są w następujących kolorach i oznaczeniach: M - żółty do stali nierdzewnej, P - niebieski do stali i K - czerwony do żeliwa. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą noży tokarskich z płytką lutowaną, których mnogość pozwala każdemu na odnalezienie idealnego narzędzia, zoptymalizowanego do konkretnych prac i obrabianych surowców. Wygodny sposób wyszukiwania, jak również usystematyzowana oferta sprawiają, że z łatwością można odnaleźć potrzebne akcesoria, jak również zapoznać się z ich najważniejszymi parametrami. Oferowane narzędzia spełniają najwyższe normy jakościowe, co stanowi gwarancję ich użyteczności i trwałości, jak również odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Noże tokarskie z płytką wlutowaną są narzędzia tokarskimi jednymi z najbardziej popularnymi oraz tani narzędzi. Są dostępne oraz stosowane w każdej narzędziowni w których znajdują się tokarki. Noże tokarskie z płytką wlutowaną dzielą się ze względu na zastosowanie. Noże tokarskie z płytką lutowaną do stali o kolorze niebieskim z oznaczeniem P. Noże do stali występują w trzech odmianach: P10, P20 oraz P30. Noże z płytką lutowaną P10/S10 przeznaczone są do obróbki wykańczające i średnio dokładnej w przypadku kiedy ważna jest niska chropowatość powierzchni oraz duża dokładność. Noże w kolorze niebieskim P20/S20 są bardzie uniwersalne i najczęściej stosowane w przypadku toczenia średnio dokładnego oraz możliwie zgrubnego. Noże tokarskie o oznaczeniu P30/S30 są stosowane do zgrubnego i średnio dokładnego toczenia stali, staliw przy małych prędkościach skrawania Vc oraz dużym wiórem skrawania. Do toczenia stali nierdzewnej używane są noże z oznaczeniem M20 U10s. Przystosowane są do toczenia przy małych prędkościach skrawania oraz przy średnich przekrojach wióra.

Przy toczeniu żeliwa oraz materiałów nie żelaznych jak aluminium powinniśmy sięgnąć po noże tokarski z płytką lutowaną z oznaczeniem K10 lub K20. Noże K10 stosuję się przy toczeniu wykańczającym oraz średnio dokładnym. Noże z oznaczeniem K20 przeznaczone są do obróbki zgrubnej oraz średnio dokładnej żeliw, stali austenitycznych w niekorzystnych i rudnych warunkach.

Zwiń