Wiertło Trepanacyjne fi 19 HSS Krótkie
search
  • Wiertło Trepanacyjne fi 19 HSS Krótkie
  • Wiertło Trepanacyjne fi 19 HSS Krótkie Zdjęcie 2.

Wiertło Trepanacyjne fi 19 HSS Krótkie

Poland Poland
0000005532
65,00 zł netto

Cenna brutto: 65,00 zł

w magazynie
Wysyłamy w 24h

Zadzwoń i zamów: (44) 755-04-05

Opis

Wiertło Trepanacyjne fi 19 HSS Krótkie

Dane techniczne wiertła trepanacyjnego fi 19

- średnica robocza D - 19 mm

- długość robocza l1 - 30 mm

- chwyt Weldon 3/4" - 19,05 mm

Wiertło koronowe fi 19 do metalu


Nowoczesne wiertło trepanacyjne fi 19 do metalu rurowe (koronowe, trepanacyjne), krótkie o średnicy 18 mm, produkcji polskiej, wykonane w całości z nowoczesnej stali szybkotnącej HSS. Przeznaczone jest do wykonywania (frezowania) otworów o znacznych przekrojach. Proces obróbki przebiega wyłącznie na obwodzie otworu, co wpływa na mniejszą ilość powstających wiórów. Powoduje też znaczne zwiększenie wydajności obróbki i skrócenie ogólnego czasu pracy – w stosunku do wiercenia wiertłem standardowym. Oferowane przez nas wiertło trepanacyjne fi 19 do metalu posiada chwyt cylindryczny fi ¾ cala do mocowania w tulei zaciskowej. Możliwe jest też zamocowanie w specjalnym uchwycie, z przejściem na stożek Morse’a. Wiertła rurowe używane są głównie w wiertarkach magnesowych, ale także z tokarkach i frezarkach. Ich zaletą jest możliwość regeneracji (ponownego naostrzenia) i tym samym wydłużenie czasu użytkowania.

Wiertło rurowe fi 19 (inaczej frez trepanacyjny ) polskiej konstrukcji oraz produkcji wykonane z wysoko gatunkowej stali szybkotnącej HSS. Wiertło idealnie nadaje się dla wiertarek magnesowych.

Czytaj dalej

POWIĄZANE PRODUKTY

Komentarze

Napisz swoją opinię

Wiertło Trepanacyjne fi 19 HSS Krótkie

Napisz swoją opinię

Dostawa

Wszystkie zamówienia realizujemy firmą kurierską GLS. W przypadku zamówień przekraczających 300 zł netto przesyłka jest Darmowa

Kurier GLS Przelew24 / Przedpłata 12,0 zł netto Czas realizacji 1 dzień roboczy
Kurier GLS Pobranie 14,0 zł netto Czas realizacji 1 dzień roboczy