Wiertło Trepanacyjne fi 21 HSS Krótkie
search
  • Wiertło Trepanacyjne fi 21 HSS Krótkie
  • Wiertło Trepanacyjne fi 21 HSS Krótkie - zdjęcie 1

Wiertło Trepanacyjne fi 21 HSS Krótkie

Poland Poland
0000003669
67,00 zł netto

Cenna brutto: 67,00 zł

w magazynie
Wysyłamy w 24h

Zadzwoń i zamów: (44) 755-04-05

Opis

Wiertło Trepanacyjne fi 21 HSS Krótkie

Dane techniczne wiertła trepanacyjnego fi 21

- średnica robocza D - 21 mm

- długość robocza l1 - 30 mm

- chwyt Weldon 3/4" - 19,05 mm

Wiertło koronowe fi 21 do metalu

Wysokiej jakości wiertło trepanacyjne fi 21 do metalu koronowe zwane również trepanacyjnym lub koronowym. Posiada średnicę nominalną 21 mm. Jest to wiertło krótkie, produkcji polskiej wykonane z nowoczesnej stali szybkotnącej HSS. Zaletą wiertła jest swoisty sposób wiercenia (frezowania) otworu wyłącznie na jego obwodzie. W ten sposób zmniejszeniu ulega ilość skrawanego materiału, a powstałe wióry mogą być wykorzystane jako pełnowartościowy materiał. Wiertła rurowe znajdujące się w naszym sklepie posiadają chwyt metryczny fi ¾ cala, z możliwością przejścia na stożek Morse’a. Wiertło trepanacyjne fi 14 do metalu rurowe w przypadku zużycia nadają się do regeneracji (ponownego naostrzenia). Ich zaletą jest także możliwość skrócenia czasu pracy o około 30-40 % w stosunku do wierteł standardowych. Wykonane są ze stali szybkotnącej, która nie tylko zwiększa wytrzymałość narzędzi na ciężkie warunki skrawania a także powoduje większą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Wiertło rurowe fi 21  (inaczej frez trepanacyjny ) polskiej konstrukcji oraz produkcji wykonane z wysoko gatunkowej stali szybkotnącej HSS. Wiertło idealnie nadaje się dla wiertarek magnesowych.

Czytaj dalej

POWIĄZANE PRODUKTY

Dostawa

Wszystkie zamówienia realizujemy firmą kurierską GLS. W przypadku zamówień przekraczających 300 zł netto przesyłka jest Darmowa

Kurier GLS Przelew24 / Przedpłata 12,0 zł netto Czas realizacji 1 dzień roboczy
Kurier GLS Pobranie 14,0 zł netto Czas realizacji 1 dzień roboczy