Wiertło Trepanacyjne fi 25 HSS Krótkie
search
  • Wiertło Trepanacyjne fi 25 HSS Krótkie
  • Wiertło Trepanacyjne fi 25 HSS Krótkie - zdjęcie 2

Wiertło Trepanacyjne fi 25 HSS Krótkie

Poland Poland
0000005533
81,00 zł netto

Cenna brutto: 81,00 zł

w magazynie
Wysyłamy w 24h

Zadzwoń i zamów: (44) 755-04-05

Opis

Wiertło Trepanacyjne fi 25 HSS Krótkie

Dane techniczne wiertła trepanacyjnego fi 25

- średnica robocza D - 25 mm

- długość robocza l1 - 30 mm

- chwyt Weldon 3/4" - 19,05 mm

Wiertło koronowe fi 25 do metalu

Wysokiej jakości wiertło trepanacyjne fi 25 do metalu rurowe, krótkie, o średnicy nominalnej 25 mm, wykonane zgodnie z najwyższymi standardami, ze specjalnej stali szybkotnącej HSS. Wiertła rurowe nazywane są również wiertłami trepanacyjnymi lub koronowymi. Służą do wiercenia (frezowania) otworów o dużej średnicy. Ich zaletą jest obróbki otworów wyłącznie na ich obwodzie, co zmniejsz ilość powstałych wiórów, zwiększenie wydajności skrawania, zmniejszenie zużycia mocy i narzędzi. Wiertła trepanacyjne fi 25 do metalu rurowe znajdujące się w ofercie naszego sklepu posiadają chwyt metryczny, z możliwością zastosowania specjalnego uchwytu na stożek Morse’a. Stosowane są najczęściej w wiertarkach magnesowych, z możliwością używania na frezarkach lub tokarkach używając adaptera zmiany chwytu na fi 18 mm. Wiertła są wytrzymałe na ciężkie warunki skrawania, a w przypadku zużycia, możliwa jest ich regeneracja (ponowne naostrzenie).

Wiertło rurowe fi 25 (inaczej frez trepanacyjny ) polskiej konstrukcji oraz produkcji wykonane z wysoko gatunkowej stali szybkotnącej HSS. Wiertło idealnie nadaje się dla wiertarek magnesowych.

Czytaj dalej

POWIĄZANE PRODUKTY

Komentarze

Napisz swoją opinię

Wiertło Trepanacyjne fi 25 HSS Krótkie

Napisz swoją opinię

Dostawa

Wszystkie zamówienia realizujemy firmą kurierską GLS. W przypadku zamówień przekraczających 300 zł netto przesyłka jest Darmowa

Kurier GLS Przelew24 / Przedpłata 12,0 zł netto Czas realizacji 1 dzień roboczy
Kurier GLS Pobranie 14,0 zł netto Czas realizacji 1 dzień roboczy