×

Fabryka Narzędzi AKKO

AKKO to jeden z największych producentów narzędzi składanych przeznaczonych do obróbki metali. Jest to turecka firma założona w 1986 roku przez Abdullah Karakus. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości narzędzi do obróbki skrawaniem.

Firmowy katalog produktów AKKO obejmuje między innymi:
- noże tokarskie,
- frezy składane,
- głowice frezarskie,
- wiertła składane,
- pogłębiacze składane.
Noze tokarskie Akko
Oprócz klasycznych narzędzi skrawających firma systematycznie poszerza swój asortyment o nowe produkty. Jest między innymi producentem oprawek narzędziowych a także profesjonalnych maszyn CNC. Aktualna oferta AKKO obejmuje ponad 2500 różnorodnych narzędzi, a jej roczna produkcja szacowana jest na ponad 120 tysięcy produktów.
Działalność produkcyjna realizowana jest na powierzchni 8 tysięcy metrów kwadratowych. Oprócz rynku krajowego firma AKKO eksportuje produkowane narzędzia do Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Włoch, Rumunii, RPA, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Indii, Iranu, Australii, Grecji, Portugalii, Węgier, Brazylii, Argentyny, Kolumbii, Wenezueli, Singapuru i Bułgarii.
Wiertla Skladane Akko 
Do produkcji narzędzi używane są nowatorskie materiały wpływające na zwiększenie parametrów skrawnych, w tym wysokostopowa stal szybkotnąca HSS i węgliki spiekane. Wysoka jakość wytwarzanych narzędzi została oficjalnie potwierdzona otrzymanym przez firmę AKKO Certyfikatem Jakości ISO 9001:2008.

Pliki do pobrania:

plikKatalog Akko  >> pobierz <<