×
Wiertło 11 bardzo długie - 450/305 HSS - Artykuły Techniczne
search
  • Wiertło 11 bardzo długie - 450/305 HSS - Artykuły Techniczne
  • Wiertło 11 bardzo długie - 450/305 HSS - Artykuły Techniczne - zdjęcie 1

Wiertło 11 bardzo długie 450/305 HSS DIN 1869

Artykuły Techniczne Artykuły Techniczne
274795
55,00 zł netto

Cenna brutto: 55,00 zł

w magazynie
Wysyłamy w 24h

Zadzwoń i zamów: (44) 755-04-05

Opis

Wiertło 11 bardzo długie - 450/305 HSS

Dane techniczne wiertła bardzo długiego fi 11

- średnica robocza - fi 11 mm

- długość części roboczej - 305 mm,

- długość całkowita - 450 mm.

Wiertła kręte bardzo długie z chwytem cylindrycznym do stali i żeliwa ogólnego zastosowania. Zalecane zastosowanie jest do wykonywania głębokich otworów, lub przy wymaganym większym wysięgu narzędzia. Zastosowanie w stali: węglowej, automatowej, konstrukcyjnej, żeliwie szarym, brązie aluminiowym, nowe srebro stop Cu Zn Ni, żeliwie szarym, brązie cynowo cynkowym, miedź elektroniczna mosiądz ciągliwy. Wiercenie wysokowydajne; precyzyjne, w ciężkich warunkach.

Wiertło bardzo długie do metalu 11

Wiertło bardzo długie do metalu fi 11 kręte bardzo długie z chwytem cylindrycznym do stali i żeliwa ogólnego zastosowania. Zalecane zastosowanie jest do wykonywania głębokich otworów, lub przy wymaganym większym wysięgu narzędzia. Zastosowanie w stali: węglowej, automatowej, konstrukcyjnej, żeliwie szarym, brązie aluminiowym, nowe srebro stop Cu Zn Ni, żeliwie szarym, brązie cynowo cynkowym, miedź elektroniczna mosiądz ciągliwy. Dopuszczalne jest wiercenie w stali stopowej która posiada graniczną wartość rozciągania Rm 1200 N/mm2, stop cynku, cynk, żeliwo ciągliwe.

Wysokiej jakości wiertło NWKp, zgodne z normą DIN 1869, wykonane ze specjalnej stali szybkotnącej HSS. Jest to wiertło długie do metalu fi 11 z chwytem cylindrycznym, bardo długie przeznaczone do wiercenia głębokiego, nawiercania profili wklęsłych i innych prac wiertarskich wymagających bardzo długiego wiertła. Narzędzia znajdujące się w naszej ofercie posiadają średnicę 11 mm i zakres długości 455/310. Wykonane są ze specjalnej stali szybkotnącej HSS, co sprzyja zwiększeniu wydajności i polepszeniu jakości skrawania. Prezentowane przez na wiertła pozwalają na właściwe wierceni bez potrzeby wykonywania nawiercania wstępnego, punktowania i wiercenia pilotowego. Oferujemy Państwu wiertła NWKp charakteryzujące się zwiększoną wytrzymałością na ciężkie warunki skrawania, większą odpornością na potencjalne uszkodzenia ostrzy (złamania, pęknięcia, wyszczerbienia, wykruszenia). Nasze wiertła są dedykowane do wiercenia profesjonalnego w bardzo twardych i trudnoobrabialnych materiałach.

Czytaj dalej

Dostawa

Wszystkie zamówienia realizujemy firmą kurierską GLS. W przypadku zamówień przekraczających 300 zł netto przesyłka jest Darmowa

Kurier GLS Przelew24 / Przedpłata 12,0 zł netto Czas realizacji 1 dzień roboczy
Kurier GLS Pobranie 14,0 zł netto Czas realizacji 1 dzień roboczy