• 98% zadwolonych klientów
  • Dostawa 24h
  • 14 dni na zwrot

Fanar - Narzędzia Gwintowniki i Narzynki

Fabryka narzędzi FANAR jest wiodącym producentem narzędzi skrawających do obróbki metali. Produkowane narzędzia wyróżniają się wysoką jakością materiałów, wykonaniem z dbałością o każdy szczegół, niezawodnością oraz długim okresem eksploatacji.

Co wyróżnia markę FANAR?

Marka ceniona jest nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Zaliczania jest do 3 najlepszych producentów narzędzi do gwintowania w Europie.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji narzędzi skrawających, wsparte nowoczesną technologią oraz parkiem maszynowym, pozwoliły na stworzenie oferty odpowiadającej najwyższym wymogom jakościowym. Fabryka narzędzi FANAR wyspecjalizowana jest w produkcji narzędzi trzpieniowych do obróbki otworów.

Co oferuje fabryka narzędzi FANAR?

Szeroka oferta obejmuje narzędzia do gwintowania, wiercenia, frezowania i toczenia oraz akcesoria przydatne w obróbce skrawaniem. W asortymencie znajdują się między innymi gwintowniki ręczne i maszynowe, narzynki, frezy do gwintów, frezy do grawerowania, zestawy do naprawy gwintówfrezy VHM i zestawy do gwintowania.