Gwintownik NGMf M3 6H HSS-32669
search
  • Gwintownik NGMf M3 6H HSS-32669
  • Gwintownik NGMf M3 6H HSS-32670

Gwintownik NGMf M3 6H HSS

FWP FWP
0833
10,50 zł netto

Cenna brutto: 10,50 zł

w magazynie
Wysyłamy w 24h

Zadzwoń i zamów: (44) 755-04-05

Opis

Profesjonalny gwintownik długi M3 maszynowy NGMf do nakrętek do wykonywania gwintów metrycznych zwykłych, ISO DIN-13, typ NGMf, o kącie 60 stopni, M 3 mm o tolerancji ISO2 (6H). Gwintownik przeznaczony do gwintowania nakrętek w materiach oznaczonych symbolem P1.2 – P1.3. Są to między innymi stale niestopowe, stale zwykłe, metale, metale kolorowe, cynk, miedź, aluminium, mosiądz, brąz a także termoplastyczne tworzywa sztuczne. Gwintownik charakteryzuje się wysoką jakością i jest przeznaczone nie tylko do obróbki amatorskiej, ale również do zastosowań profesjonalnych w dużych zakładach produkcyjnych. Gwintownik charakteryzuje się wysoką wydajnością skrawania, dzięki czemu pozwala na znaczne ograniczenie czasu obróbki, a tym samym na obniżenie jej kosztów. Narzędzie wykonane jest z wysokogatunkowej stali szybkotnącej HSS (High Speed Steel), dzięki której jest wytrzymałe na ciężkie warunki skrawania i rzadko ulega uszkodzeniu (złamanie, pęknięcie, wyszczerbienie ostrza).

Szczegóły produktu

Wielkość
3
M
3

Komentarze

Napisz swoją opinię

Gwintownik NGMf M3 6H HSS

Napisz swoją opinię

Dostawa

Koszt przesyłki zamówionego towaru uzależniony jest od wyboru formy płatności

-  forma płatności przelew - 12,0 zł netto -  towar wysyłany jest po zaksięgowaniu płatności na koncie,

-  forma płatności pobranie - 14,0 zł netto - towar wysyłany jest niezwłocznie po prawidłowej weryfikacji danych odbiorcy.

Dla zamówień o wartości powyżej 300 zł NETTO wysyłka jest darmowa

Wszystkie zamówienia realizujemy poprzez firmę kurierską GLS. Dokładamy wszelkich starań aby przesyłka wyszła do Państwa tego samego dnia w jakim została zamówiona.