Sprawdziany Trzpieniowe 

W celu dokonania weryfikacji wymiarów wyprodukowanych nakrętek wykorzystuje się sprawdziany trzpieniowe – posiadają one dwie końcówki, z których każda oznaczona jest określonym znaczkiem. Podczas sprawdzania wymiarów, jedna z końcówek powinna swobodnie wkręcać się w gwint, w przeciwieństwie do drugiej.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów

. Precyzyjne tworzenie nakrętek okazuje się niezbędne podczas produkcji, co wpływa na ich późniejsze użytkowanie. Z tego względu tak ważna jest optymalizacja ich wymiarów. To kreuje ważną rolę sprawdzianów trzpieniowych w procesie seryjnego, jak również jednostkowego wykonywania nakrętek.

Każdy oferowany przez nas sprawdzian trzpieniowy cechuje się wysoką jakością wykonania, jak również specyficznymi parametrami, wpływającymi na jego unikalność. Wszystkie sprawdziany trzpieniowe dostępne w naszym asortymencie tworzą bogaty wybór, spośród którego każdy może wybrać idealny dla siebie model. Prowadząc profesjonalne usługi tokarskie, niezbędne okazuje się zaopatrzenie w komplet zróżnicowanych sprawdzianów trzpieniowych.

Zwiń