Narzynka M20 HSS - Narzynka metryczna Cztool
search
  • Narzynka M20 HSS - Narzynka metryczna Cztool
  • Narzynka M20 HSS - Narzynka metryczna Cztool - zdjęcie 1

Narzynka M20 HSS DIN 22 568 Cztool

Bucovice Bucovice
0866
47,00 zł brutto

Cena netto: 47,00 zł

w magazynie > 10 szt.
Wysyłamy w 24h
w magazynie > 10 szt.

Wysyłamy w 24h

Zadzwoń i zamów: (44) 755-04-05

Opis

Narzynka M20 HSS - Narzynka metryczna Cztool

Dane techniczne narzynki M20

- nacinany gwint d1 - M20

- skok gwintu P - 2,5 mm,

- średnica zewnętrzna d2 - 45 mm,

- grubość h1 - 18 mm,

- ilość otworów wiórowych - 5,

- wymagana średnica wałka - 19,79 mm.

Narzynka M20 do gwintowania ręcznego i maszynowego

Wysokiej jakości narzynka M20 x2,5 HSS do gwintowania,  metryczna, typ NHMa, do nacinania gwintów o średnicy nominalnej 20 mm. Nadaje się do gwintów zewnętrznych, metrycznych zwykłych. Całkowite nacięcie gwintu M20 odbywa się już w jednym przejściu, po niecałych dwóch zwojach – nakrój 1,75P. Nasze narzynki dedykowane są zarówno małym warsztatom ślusarskim, jak i dużym zakładom produkcyjnym. Można je stosować do gwintowania ręcznego i maszynowego. Przedmiotowe narzynki wyprodukowane są ze specjalnej wysokostopowej stali szybkotnącej HSS. Jest to nowoczesna stal narzędziowa odznaczająca się zwiększonymi możliwościami skrawającymi. Dzięki tym cechom, narzędzia z niej wykonane są wysoko cenione przez zakłady realizujące produkcję wieloseryjną. Oferowane w naszym sklepie narzynki są bardzo wytrzymałe na ciężkie warunki pracy i odporne na różnorodne uszkodzenia mechaniczne. Rzadko ulegają złamaniom, pęknięciom, wyszczerbieniom i stępieniu. Zwiększa to czas używania narzędzi i wpływa na niższe koszty obróbki.

Narzynka M20 NHMa przeznaczona do profesjonalnego nacinania gwintów metrycznych zwykłych o średnicy nominalnej M20. Producentem narzynki jest czeska firma Cztool. Jest to marka ceniona przez fachowców na całym świecie. Narzynki i inne narzędzia skrawające z logo Cztool cenione są za wysoką jakość i bezsprzecznie bardzo długi czas użytkowania. Charakteryzuje je również długi czas bezawaryjnego użytkowania.
Oferowane w naszym sklepie narzynki przeznaczone są do gwintowania ręcznego i maszynowego. Można je stosować również do profesjonalnej obróbki materiałów na nowoczesnych obrabiarkach maszynowych sterowanych komputerowo. Nadają się do nacinania gwintów metrycznych zwykłych o średnicy nominalnej M 20. Skok gwintu P wynosi 2,5 mm, średnica zewnętrzna d2 wynosi 45 mm a grubość h1 - 18 mm. Narzynka posiada 5 otworów wiórowych, a wymagana średnica wałka wynosi 19,79 mm. Otwory wiórowe pozwalają na szybkie i sprawne usunięcie nadmiaru skrawanego materiału, co wpływa na większą sprawność narzynki.
Do prawidłowego użycia narzynki potrzebujemy oprawki do narzynek – w przypadku gwintowania ręcznego bądź oprawki do narzynek tokarskiej. Sam proces gwintowania gwintu zewnętrznego M20 przebiega bardzo prosto i w jednym przejściu. Po około dwóch pełnych obrotach cofamy narzynkę w celu złamania wióra i dalej nakręcamy narzynkę na pręt. Czynność łamania wióra powtarzamy w zależności od oporu jaki stawia proces gwintowania.
Oferowane w naszym sklepie narzynki metryczne do gwintów zwykłych M20 wyprodukowane są zgodnie z najwyższymi standardami – według normy wymiarowej DIN 22 568. Nakrój narzynki wynosi 1,75 P. Nasze narzynki dedykowane są zarówno małym warsztatom ślusarskim, jak i dużym zakładom produkcyjnym. Można je stosować do gwintowania ręcznego i maszynowego, zarówno do obróbki jednostkowej jak i wieloseryjnej.
Narzynki M20 metryczne z naszej oferty wyprodukowane są ze specjalnej wysokostopowej stali szybkotnącej HSS (High Speed Steel). Jest to nowoczesna stal narzędziowa odznaczająca się zwiększonymi możliwościami skrawającymi. Dzięki tym właściwościom, narzędzia z niej wykonane są wysoko cenione przez zakłady realizujące produkcję wieloseryjną. Oferowane w naszym sklepie narzynki są bardzo wytrzymałe na ciężkie warunki pracy i odporne na różnorodne uszkodzenia mechaniczne. Ostrza narzynek ze stali szybkotnącej HSS są twarde i niezwykle rzadko ulegają złamaniom, pęknięciom, wyszczerbieniom, wyłamaniom, stępieniu i innym uszkodzeniem mechanicznym. Zwiększa to czas używania narzędzi i wpływa na niższe koszty obróbki. Większa odporność narzędzi na uszkodzenia zwiększa również komfort pracy i czas ich eksploatacji.
Oferowane przez nas narzynki wyprodukowane są według najwyższych norm. Nadają się do nacinania gwintów na elementach wykonanych z bardzo twardych i trudnoobrabialnych materiałach. Należą do nich stale niestopowe (węglowe), metale, metale kolorowe, stopy metali, stale automatowe, staliwa, termoutwardzalne tworzywa sztuczne i inne materiały zaliczane do klasy P1. 2- P1.3.

Czytaj dalej

POWIĄZANE PRODUKTY

Opinie klientów (3)

Olek
2019-10-18

Wg. mnie dobra jakość i dobra cena

Włodzimierz
2019-08-30

Narzędzie jest dobre , zrobiłem dużo gwintów a później jeszcze posłużyła mi jako narzędzie do kalibracji po toczeniu wałka.

Jan
2019-07-09

polecam, ostrza bardzo odporne na tępienie

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze

Dodaj opinię

Dodaj opinię o produkcie

Narzynka M20 HSS DIN 22 568 Cztool

Narzynka M20 HSS DIN 22 568 Cztool

Dostawa

Wszystkie zamówienia realizujemy firmą kurierską GLS. W przypadku zamówień przekraczających 369 zł brutto przesyłka jest Darmowa

Kurier GLS Przelew24 / Przedpłata 14,76 zł brutto Czas realizacji 1 dzień roboczy
Kurier GLS Pobranie 17,26 zł brutto Czas realizacji 1 dzień roboczy