Narzynka M20 HSS DIN 22 568 Cztool-39170
search
  • Narzynka M20 HSS DIN 22 568 Cztool-39170
  • Narzynka M20 HSS DIN 22 568 Cztool-39171

Narzynka M20 HSS DIN 22 568 Cztool

Bucovice Bucovice
0866
39,00 zł netto

Cenna brutto: 39,00 zł

w magazynie
Wysyłamy w 24h

Zadzwoń i zamów: (44) 755-04-05

Opis

Dane techniczne narzynki M20

- nacinany gwint d1 - M20

- skok gwintu P - 2,5 mm,

- średnica zewnętrzna d2 - 45 mm,

- grubość h1 - 18 mm,

- ilość otworów wiórowych - 5,

- wymagana średnica wałka - 19,79 mm.

Narzynka M20 do gwintowania ręcznego i maszynowego

Wysokiej jakości narzynka M20 x2,5 HSS do gwintowania,  metryczna, typ NHMa, do nacinania gwintów o średnicy nominalnej 20 mm. Nadaje się do gwintów zewnętrznych, metrycznych zwykłych. Całkowite nacięcie gwintu M20 odbywa się już w jednym przejściu, po niecałych dwóch zwojach – nakrój 1,75P. Nasze narzynki dedykowane są zarówno małym warsztatom ślusarskim, jak i dużym zakładom produkcyjnym. Można je stosować do gwintowania ręcznego i maszynowego. Przedmiotowe narzynki wyprodukowane są ze specjalnej wysokostopowej stali szybkotnącej HSS. Jest to nowoczesna stal narzędziowa odznaczająca się zwiększonymi możliwościami skrawającymi. Dzięki tym cechom, narzędzia z niej wykonane są wysoko cenione przez zakłady realizujące produkcję wieloseryjną. Oferowane w naszym sklepie narzynki są bardzo wytrzymałe na ciężkie warunki pracy i odporne na różnorodne uszkodzenia mechaniczne. Rzadko ulegają złamaniom, pęknięciom, wyszczerbieniom i stępieniu. Zwiększa to czas używania narzędzi i wpływa na niższe koszty obróbki.

Narzynka M20 NHMa przeznaczona do profesjonalnego nacinania gwintów metrycznych zwykłych o średnicy nominalnej M20. Producentem narzynki jest czeska firma Cztool. Jest to marka ceniona przez fachowców na całym świecie. Narzynki i inne narzędzia skrawające z logo Cztool cenione są za wysoką jakość i bezsprzecznie bardzo długi czas użytkowania. Charakteryzuje je również długi czas bezawaryjnego użytkowania.
Oferowane w naszym sklepie narzynki przeznaczone są do gwintowania ręcznego i maszynowego. Można je stosować również do profesjonalnej obróbki materiałów na nowoczesnych obrabiarkach maszynowych sterowanych komputerowo. Nadają się do nacinania gwintów metrycznych zwykłych o średnicy nominalnej M 20. Skok gwintu P wynosi 2,5 mm, średnica zewnętrzna d2 wynosi 45 mm a grubość h1 - 18 mm. Narzynka posiada 5 otworów wiórowych, a wymagana średnica wałka wynosi 19,79 mm. Otwory wiórowe pozwalają na szybkie i sprawne usunięcie nadmiaru skrawanego materiału, co wpływa na większą sprawność narzynki.
Do prawidłowego użycia narzynki potrzebujemy oprawki do narzynek – w przypadku gwintowania ręcznego bądź oprawki do narzynek tokarskiej. Sam proces gwintowania gwintu zewnętrznego M20 przebiega bardzo prosto i w jednym przejściu. Po około dwóch pełnych obrotach cofamy narzynkę w celu złamania wióra i dalej nakręcamy narzynkę na pręt. Czynność łamania wióra powtarzamy w zależności od oporu jaki stawia proces gwintowania.
Oferowane w naszym sklepie narzynki metryczne do gwintów zwykłych M20 wyprodukowane są zgodnie z najwyższymi standardami – według normy wymiarowej DIN 22 568. Nakrój narzynki wynosi 1,75 P. Nasze narzynki dedykowane są zarówno małym warsztatom ślusarskim, jak i dużym zakładom produkcyjnym. Można je stosować do gwintowania ręcznego i maszynowego, zarówno do obróbki jednostkowej jak i wieloseryjnej.
Narzynki M20 metryczne z naszej oferty wyprodukowane są ze specjalnej wysokostopowej stali szybkotnącej HSS (High Speed Steel). Jest to nowoczesna stal narzędziowa odznaczająca się zwiększonymi możliwościami skrawającymi. Dzięki tym właściwościom, narzędzia z niej wykonane są wysoko cenione przez zakłady realizujące produkcję wieloseryjną. Oferowane w naszym sklepie narzynki są bardzo wytrzymałe na ciężkie warunki pracy i odporne na różnorodne uszkodzenia mechaniczne. Ostrza narzynek ze stali szybkotnącej HSS są twarde i niezwykle rzadko ulegają złamaniom, pęknięciom, wyszczerbieniom, wyłamaniom, stępieniu i innym uszkodzeniem mechanicznym. Zwiększa to czas używania narzędzi i wpływa na niższe koszty obróbki. Większa odporność narzędzi na uszkodzenia zwiększa również komfort pracy i czas ich eksploatacji.
Oferowane przez nas narzynki wyprodukowane są według najwyższych norm. Nadają się do nacinania gwintów na elementach wykonanych z bardzo twardych i trudnoobrabialnych materiałach. Należą do nich stale niestopowe (węglowe), metale, metale kolorowe, stopy metali, stale automatowe, staliwa, termoutwardzalne tworzywa sztuczne i inne materiały zaliczane do klasy P1. 2- P1.3.

Szczegóły produktu

Wielkość
20
M
20

Komentarze

Oceń 

2019-10-18

Narzynka

Wg. mnie dobra jakość i dobra cena

Oceń 

2019-08-30

Włodzimierz

Narzędzie jest dobre , zrobiłem dużo gwintów a później jeszcze posłużyła mi jako narzędzie do kalibracji po toczeniu wałka.

Oceń 

2019-07-09

ocena

polecam, ostrza bardzo odporne na tępienie

Napisz swoją opinię

Narzynka M20 HSS DIN 22 568 Cztool

Napisz swoją opinię

Dostawa

Koszt przesyłki zamówionego towaru uzależniony jest od wyboru formy płatności

-  forma płatności przelew - 12,0 zł netto -  towar wysyłany jest po zaksięgowaniu płatności na koncie,

-  forma płatności pobranie - 14,0 zł netto - towar wysyłany jest niezwłocznie po prawidłowej weryfikacji danych odbiorcy.

Dla zamówień o wartości powyżej 300 zł NETTO wysyłka jest darmowa

Wszystkie zamówienia realizujemy poprzez firmę kurierską GLS. Dokładamy wszelkich starań aby przesyłka wyszła do Państwa tego samego dnia w jakim została zamówiona.