• 98% zadwolonych klientów na Opineo
  • Dostawa 24h
  • 14 dni na zwrot
Narzynka M4 HSS - Narzynka metryczna - Artykuły Techniczne
search
  • Narzynka M4 HSS - Narzynka metryczna - Artykuły Techniczne
  • Narzynka M4 HSS - Narzynka metryczna - Artykuły Techniczne - zdjęcie 1

Narzynka M4 HSS DIN 22 568

FWP FWP
1418
13,53 zł brutto

Cena netto: 11,00 zł

Wysyłamy w 24h
w magazynie > 10 szt.
w magazynie > 10 szt.

Wysyłamy w 24h

Zadzwoń i zamów: (44) 755-04-05

Opis

Dane techniczne narzynki M4

- nacinany gwint d1 - M4

- skok gwintu P - 0,7 mm,

- średnica zewnętrzna d2 - 20 mm,

- grubość h1 - 5 mm,

- ilość otworów wiórowych - 3,

- wymagana średnica wałka - 3,90 mm.

Narzynka M4 do gwintowania ręcznego i maszynowego

Profesjonalna narzynka M4 x0,7 HSS do gwintowania, okrągła NHMa, o średnicy M4. Przeznaczona jest do ręcznego i maszynowego nacinania gwintów metrycznych zwykłych (zewnętrznych). Całkowite nacięcie gwintu odbywa się już w jednym przejściu roboczym, po niecałych dwóch zwojach – 1,75P. Klasa tolerancji wykonanych gwintów wynosi 6g. Oferowane narzynki są wykonane zgodnie z standardami normy wymiarowej DIN 22 568. Do produkcji narzynek zastosowano specjalną stal szybkotnącą HSS. Jest to materiał o bardzo wysokich właściwościach skrawających, stosowany do wytwarzania profesjonalnych narzędzi do obróbki wieloseryjnej. Narzynki ze stali HSS są bardzo wytrzymałe na wysoką temperaturę powstałą podczas obróbki z dużą prędkością. Nadto są bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne (złamania, pęknięcia, wyruszenia, wyszczerbienia), co znacznie zwiększa trwałość narzędzia. Narzynki metryczne znajdujące się w naszym sklepie nadają się do obróbki materiałów klasy P1.2 – P1.3.

Nowoczesna okrągła narzynka metryczna dedykowana do prac amatorskich i profesjonalnych. Jest to narzynka M4 wykonana w sposób zapewniający maksymalną jakość wykonywanej obróbki a także zwiększoną jej jakość. Nadaje się do nacinania zewnętrznych gwintów metrycznych. Można ją stosować zarówno do gwintowania ręcznego jak i maszynowego przy zastosowaniu różnego rodzaju obrabiarek. Narzynka jest wykonana zgodnie ze standardami normy wymiarowej DIN 22 568.
Narzynka umożliwia nacinanie gwintu d1 o średnicy 4 mm, skok gwintu P wynosi 0,7 mm. Średnica zewnętrzna narzynki d2 wynosi 20 mm a grubość h1 – 5 mm. Narzynka posiada trzy otwory wiórowe, a wymagana średnica wałka wynosi 3,90 mm.
Całkowite nacięcie gwintu odbywa się już w jednym przejściu roboczym, po niecałych dwóch zwojach – 1,75P. Klasa tolerancji wykonanych gwintów wynosi 6g.

W naszym sklepie oferujemy Państwu narzynki metryczne odznaczające się bardzo dobrą jakością wykonania według najwyższych standardów. Ich wykonanie gwarantuje bardzo dobrą jakość skrawania, nawet w trudnych warunkach. Ostrza narzynek są bardzo twarde i trwałe. Ich zaletą jest zwiększona wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia. Narzynki są odporne na złamania, pęknięcia, wyszczerbienia, wykruszenia, wyłamania a nawet stępienie.
Te właściwości narzynek wpływają na znaczne zwiększenie jakości skrawania przy jednocześnie zwiększonej prędkości skrawania.

Narzynki okrągłe metryczne M4 NHMa oferowane w naszym sklepie wyprodukowane są w całości z wysokostopowej stali szybkotnącej HSS (High Speed Steel). Jest to stal stosowana do profesjonalnych narzędzi skrawających, stosowanych tam, gdzie wymagana jest ponadprzeciętna wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Gwarantuje to nie tylko lepszą jakość skrawania, ale przede wszystkim wysoki komfort pracy.
Fachowcy cenią narzędzia wykonane ze stali szybkotnącej HSS za ich niezawodność i bardzo długi czas bezawaryjnej pracy.
Narzynki M4 okrągłe NHMa wykonane ze stali HSS nadają się do ręcznego i maszynowego nacinania gwintów metrycznych zwykłych nawet na bardzo twardych materiałach. Można je stosować zarówno do gwintowania elementów wykonanych ze stali niestopowych (węglowych), jak i twardego staliwa, metali, metali kolorowych, stopów metali, termoutwardzalnych tworzyw sztucznych i innych materiałów zaliczanych do klasy P1.2 – P1.3.

Narzynki M4 metryczne zwykłe NHMa znajdujące się w ofercie naszego sklepu dedykowane są do obróbki jednostkowej i wieloseryjnej. Mogą być stosowane zarówno w małych warsztatach jak i dużych zakładach przemysłowych. Ich wysoka jakość wykonania z najlepszych materiałów zadowoli nawet najbardziej wymagających fachowców. Charakteryzuje je nie tylko wysoka jakość, ale też jej bardzo korzystny stosunek do ceny. Nadają się do wszechstronnych prac ślusarskich wykonywanych w bardzo ciężkich warunkach, nawet podczas skrawania z dużą prędkością pod wpływem wysokiej temperatury.

Czytaj dalej

POWIĄZANE PRODUKTY

Opinie klientów (1)

Marian
2019-07-09

Otrzymałem wczoraj narzynkę, wykonałem już gwint który miałem do zrobienia. Potwierdzam zgodność towaru z opisem i zdjęciem

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze

Dodaj opinię

Dodaj opinię o produkcie

Narzynka M4 HSS DIN 22 568

Narzynka M4 HSS DIN 22 568

Dostawa

Wszystkie zamówienia realizujemy firmą kurierską GLS. W przypadku zamówień przekraczających 369 zł brutto przesyłka jest Darmowa

Kurier GLS Przelew24 / Przedpłata 14,76 zł brutto Czas realizacji 1 dzień roboczy
Kurier GLS Pobranie 17,26 zł brutto Czas realizacji 1 dzień roboczy